Loading 0
İletişim için

Birlikte Harika İşler Yapmak İçin

01

Bütün Platformlarda Kusursuz Görünüm

Web sitenizi responsive yaparak bütün telefon, tablet, notebook ve bütün bilgisayarlarda güzel ve etkili görünüm sağlıyoruz.

Alanında uzman ekibimizle firmanızın bütün ihtiyaçlarını karşılayacak web siteleri tasarlıyoruz. Site tesliminden sonra da gerekli bakım ve teknik desteği de itinayla sağlıyoruz.

Site tesliminden sonra da yapılan SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarıyla web sitenizi Google başta olmak üzere bütün arama motorlarında rakiplerinizin üstüne çıkarmak için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Web Tasarım Süreçleri

Kapsamlı web sitesi tasarımı stratejimizle, işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir web sitesi sağlıyoruz.

Tasarım süreci

Yazılım - Test Süreci

Yayınlanma ve yayın sonrası aşamalar

01.

Web Sitesi Tasarım Sürecimiz

Kapsamlı web sitesi tasarımı stratejimizle, işletmeniz için mükemmel hazırlanmış bir web sitesi sağlıyoruz.

Analiz

Öncelikle işletmenizin/firmanızın ihtiyacı olan web sitesini sizinle birlikte konuşarak belirliyoruz. Sitede görmek istediğiniz resim, kurumsal logo, yazılar, adres vb bilgileri sizden alıyoruz ve aynı gün çalışmaya başlıyoruz.

01.

Tasarım

Kararlaştırdığımız web sitesini uzman ekibimizle uygun ve modern tekniklerle kodluyor ve logonuza uygun temayla sitenizi hazırlıyoruz. Daha sonra web sitesinin tamamını kontrol ederek sizinle teslim için tekrar iletişime geçiyoruz.

02.

Teslim

Hazırladığımız web sitenizi işletmenize teslim ediyor ve kendi sunucularımızda yayınlıyoruz. Ekibimiz SEO çalışmalarıyla sitenizi arama motorlarında yukarı çekmeye başlıyor ve ihtiyaç duyulduğunda gerekli bakım ve güncellemeleri de sunuyoruz.

03.
02.

Yapılan Site Görselleri

03.

İşlerinizi Kolaylaştıracak Bir Web Sitesine Ne Dersiniz?

Kendinizi ve firmanızı kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır.

Firmaların kendilerini tanıtabildikleri, ürün ve hizmetlerini kolaylıkla sergileyebildikleri etkili bir iletişim kanalı olan web sitesi, büyük avantajlar sunmaktadır.

Güzel, modern, etkili tema ve tasarımlar.
100%
Hızlı açılan, kusursuz web siteleri.
100%
Telefon tablet ve bilgisayarlardan kolay kullanım.
100%
04.

Neden Syedra Creative ?

Harika tasarlanan web siteleri firmanıza büyük değer katar. İhtiyacınız olan her türlü web sitesini yapmak için hazırız.

05.